USD lt;title&g ayfa Gorun
  EURO lt;title&g ayfa Gorun
  GBP Not Found& lt;/title>
HABERLER
haber
 
Hakkımızda Bilgilerimiz

Korkmaz Yatçılık ; Yat sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek,  bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir.
Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.
Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.

Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar Korkmaz Yatçılık Firması'na duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Herşey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla,
KORKMAZ YATÇILIK…

Anasayfa

Hakkımızda

 

Referanslar

Foto Galeri

İletişim

E-Mail

    Copyright 2010 © Korkmaz Yatçılık Her hakkı saklıdır.

Typically, extended wear bonding adhesives, such as Endura Bond and Ultra Hold Adhesive, are used to fix hair extensions uk to the head. With Your finger or a smooth makeup stick or brush, apply a coat of bonding agent along the border of your clip in hair extensions. Do not forget to lower your chin to the chest while putting the adhesive on the nape part of your full lace wigs uk. If necessary, apply another coat of adhesive to your nape area to firmly secure the human hair wigs uk in place. Wait for sometime to allow the adhesive to completely dry. Secure the wig hair with a tight elastic hair band or hair clip and carefully put the lace of the human hair wigs on the marked line on your forehead. Then, comb the baby hair back with a small comb and press the wig down firmly onto the adhesive around the perimeter of your head. Be careful to keep the wig from getting wet and avoid intense perspiration for at least 24-48 hours.